Vyhledat:
FOTOGALERIE      Czech  |   English  |  

ZRUŠENO: Tance ve Whisky&Kilt Clubu - 20. listopadu 2023 od 19.00 hod.

Další taneční večer ve Whisky&Kilt Clubu (fotky z předchozích večerů si můžete prohlédnout ve fotogalerii a hlavně na facebooku) proběhne v pondělí, a to 20. listopadu 2023. Nabízíme limitovanému počtu zájemců možnost naučit se a zatancovat si ve stylových prostorách Whisky&Kilt Clubu několik skotských country tanců.

Tato taneční akce je určena těm, kteří již mají alespoň základní taneční zkušenosti (ideálně se skotskými tanci) či pohybové nadání. Vybíráme sice z jednodušších country tanců (tj. tancovaných v podélných setech), i ty jsou nicméně v porovnání s ceilidh tanci přece jen náročnější na zapamatování. Nezabýváme se detailně technikou kroků, ale potřebujeme složitejší figury.

Abychom se mohli tančícím při výuce patřičně věnovat, a také s ohledem na velikost prostor, je počet tančících účastníků většinou omezen na 16 lidí, tj. dva sety, které se na tanečním parketu střídají. Proto je účast na tanečních večerech podmíněna předchozí registrací, buď e-mailem nebo SMS na tel. 606 627 660. Na místě od účastníků vybíráme poplatek 100,- Kč. Pro platící, registrované účastníky je v rámci tohoto poplatku zajištěn kromě vody i jeden nápoj zdarma (nealko, české pivo, káva, čaj - dle vlastního výběru). Pobyt a pohodlí netančících návštěvníků v průběhu těchto večerů může omezit jen velikost prostor.